Подання публікацій

Умови публікації

Завантажити інформаційний лист

Для опублікування статті у Науковому віснику Дніпровського державного університету внутрішніх справ» № 4 (2024) необхідно до 29 листопада 2024 року (включно):

1. Заповнити довідку про автора (посилання);

2. На електронну адресу dduvsvisnyk@gmail.com надіслати статтю, оформлену відповідно до вимог;

3. За бажанням до статті додати фотокартку автора(ів) в електронному вигляді високої якості у форматі зображення .jpg;

4. Після прийняття статті до публікації відправити копію квитанції про сплату публікаційного внеску.

Академічна доброчесність

Редакція видання здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після прийняття наукової статті до опублікування редакція надає реквізити та сповіщає автора/співавторів про необхідність сплати редакційного внеску, яка має бути здійснена протягом 5 (п’яти) календарних днів після сповіщення.

Публікаційний внесок

Вартість публікації становить 1000 гривень (за 12 стор. рукопису). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням та розміщенням електронної версії.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник видання. Вартість друкованого примірника становить 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Не можуть поміщатися до одного випуску Вісника різні публікації одного автора (за винятком однієї статті та однієї рецензії). Допускається поміщення не більш як двох статей одного автора за умови, якщо одна стаття одноосібна, а друга – у співавторстві або обидві статті – у співавторстві (має бути двічі тільки один із співавторів).

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів можуть публікуватися у Віснику тільки з авторами, які мають наукові ступені та/або вчені звання. Якщо співавтор, з яким публікується здобувач вищої освіти, не має наукового ступеня та/або вченого звання, стаття має супроводжуватися рецензією фахівця, що має науковий ступінь та/або вчене звання, або витягом з протоколу засідання кафедри про рекомендацію статті до опублікування.

Електронна версія буде розміщена у відкритому доступі на сайті до 15 лютого 2025 р.

Друкована версія буде відправлена авторам статей, які її замовлять, до 15 березня 2025 р.

Вимоги до оформлення

Матеріалами для опублікування у віснику є: наукові та оглядові статті, рецензії на наукові видання, повідомлення про події наукового характеру, авторські тексти законопроєктів.

За науковим змістом статті повинні мати такі структурні елементи: постановка проблеми та її зв’язок з важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор; виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття; формування цілей статті (постановка завдання); виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямку.

Рукопис публікації має бути набраний у текстовому редакторі MicrosoftWord без переносів та відповідати таким вимогам: розмір сторінки – А4; поля – 2 см, шрифт – TimesNewRoman, розмір (кегль) – 14, міжрядковий інтервал – 1,5; сторінки не нумеруються.

1. На початку статті зліва – шифр УДК.

2. Справа в окремих рядках: напівжирним звичайним кеглем – прізвище та ініціали автора(ів), науковий ступінь та вчене звання (за відсутності у автора наукового ступеня та вченого звання вживаються «аспірант», «здобувач», «викладач» тощо). В дужках курсивом – місце роботи/навчання.

3. Посередині напівжирним звичайним кеглем – назва статті великими літерами.

4. Анотація українською мовою (600 до 800 знаків з пробілами) з ключовими словами (5-7 слів).

5. Текст статті.

6. Перелік використаних джерел (назва з великої літери напівжирним курсивом посередині) в алфавітному порядку з дотриманням чинних стандартів бібліографічного оформлення.

У самому тексті статті також зазначаються посилання на використані джерела (у квадратних дужках – номер посилання за списком, що в кінці тексту, та номери сторінок).

Заборона використання наукових праць країни-окупанта

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

7. Анотація англійською мовою обсягом від 1800 до 2000 знаків з пробілами, у якій зазначаються прізвище та ініціали автора, назва статті, 5-7 ключових слів.

Анотації мають бути: інформативними (не містити загальних фраз); структурованими (мають відображати послідовну логіку опису результатів у статті); змістовними (мають відображати основний зміст статті; описувати основну мету дослідження; підсумовувати найважливіші результати); містити конкретизацію авторського внеску (власні розробки, пропозиції, виявлення і т. ін.).

Повний обсяг рукопису статті – 8-25 сторінок (з урахуванням анотацій та переліку використаних джерел).

8. Список використаних джерел дублюється латиницею (References), згідно з правилами транслітерації. Рекомендується оформлювати References за міжнародним бібліографічним стандартом APA. Допускається використання Harvard-British Standard.

У тексті статті не допускається використання без попереднього пояснення скорочень та абревіатур, що не є загальновживаними. Одиниці фізичних величин слід наводити в міжнародній системі СІ (англійська система мір допустима тільки для статей англійською мовою). Прізвища зазначаються після ініціалів.

Матеріали, що не відповідають зазначеним вимогам, до розгляду не приймаються.

Приклад оформлення

УДК 316.346: 305

 

Олександр МОРГУНОВ

доктор юридичних наук, професор

(Дніпровський державний університет внутрішніх справ, м. Дніпро, Україна)

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0003-2259-3620

oleksandr.morhunov@dduvs.edu.ua

 

ДО ПРОБЛЕМИ КЛАСИФІКАЦІЇ МЕДИКО-ПРАВОВИХ ВІДНОСИН У СПОРТИВНОМУ ПРАВІ УКРАЇНИ

 

Анотація українською мовою (600 до 800 знаків з пробілами).

Ключові слова: спортивне право, предмет правового регулювання, суспільні відносини, здоров’я, медико-правові відносини, класифікація, норми.

 

Текст статті з виділенням структурних елементів [1, c. 96].

 

Список використаних джерел

1. Uvarova N. V., Lohvynenko B. O. The mechanism of legal regulation of social relations as a type of mechanism of public administration. Modernization of the system of public management and administration in Ukraine: the experience of the Republic of Latvia : scientific monograph. Riga, Latvia : «Baltija Publishing», 2023. 232 p. P. 143–159.

2. Чередник Р. В. Становлення спортивного права як комплексної галузі в правовій системі України. Актуальні проблеми політики. 2011. Вип. 42. С. 272–279.

 

References

1. Uvarova, N. V., Lohvynenko, B. O. (2023) The mechanism of legal regulation of social relations as a type of mechanism of public administration. Modernization of the system of public management and administration in Ukraine: the experience of the Republic of Latvia : scientific monograph. Riga, Latvia : «Baltija Publishing». 232 p., рр. 143–159.

2. Cherednyk, R. V. (2011) Stanovlennia sportyvnoho prava yak kompleksnoi haluzi v pravovii systemi Ukrainy [The formation of sports law as a complex field in the legal system of Ukraine]. Aktualni problemy polityky. Vyp. 42, рр. 272–279. [in Ukr.].

 

ABSTRACT

Oleksandr Morhunov. To the problem of classification of medical and legal relations in sports law of Ukraine. Анотація англійською мовою обсягом від 1800 до 2000 знаків з пробілами.

Key words: sports law, subject of legal regulation, social relations, health, medical and legal relations, classification, norms.